آتمن پلیمر ارائه دهنده خدمات مشاوره حرفه‌ای پلیمر: تجزیه و تحلیل، خدمات آزمایشگاهی، مهندسی فرآیند، توسعه و طراحی فرمولاسیون

کلمه "پلیمر" یک اصطلاح فراگیر است که شامل طیف گسترده ای از مواد طبیعی و مصنوعی است. از لاستیک قابل کشش گرفته تا تفلون ضد گلوله و پلاستیک بادوام، همگی در این دسته می‌گیرند.

گستره کاربرد پلیمرها دائما در حال افزایش است، در حالی که این طیف گسترده از خواص منحصربه‌فرد موجود در انواع مختلف پلیمرها به جذابیت آن به عنوان یک ماده صنعتی متنوع می‌افزاید.

با توجه به این تنوع و گستردگی، یافتن یک متخصص واقعی که پیچیدگی‌های هر ماده پلیمری خاص را درک کند، بسیار سخت است. مشاوران پلیمری فعال در گروه صنعتی پایا با استفاده از چندین دهه دانش و تجربه برای ارائه راه‌حل‌ها و خدمات سفارشی به فعالان حوزه پلیمر آماده ارائه خدمات هستند.

خدمات مشاوره پلیمری شامل تجزیه و تحلیل، توسعه فرمولاسیون، مشاوره نظارتی، شکل دهی و شناسایی معایب تولید برای نیازهای کسب و کارهای پلیمری است.

خدمات مشاوره در حوزه پلیمرها، بخشی از صنعت متنوعی است که حوزه های تخصصی پلیمر را در بر می‌گیرد. باطیف گسترده کاربردهای بالقوه، یافتن مشاوره مناسب برای محصول شما می‌تواند کار دشواری باشد. بر این اساس، کارشناسان گروه صنعتی پایا آماده هستند تا به شما کمک کنند تا الزامات مربوط به صنعت پلیمر را دنبال کنید.

متخصصان ما از شما در هر مرحله از فرآیند توسعه محصول، انتخاب و تجزیه و تحلیل مواد خام گرفته تا عیب‌یابی سریع و ارزیابی عملکرد محصول، پشتیبان شما هستند.

خدمات این شرکت طیف گسترده‌ای از خدمات مشاوره فنی را برای تولید محصولات لاستیکی و پلاستیکی ارائه می‌دهد.

خدمات شرکت آتمن به شرح زیر است:

  • مشاوره فرمولاسیون و انتخاب، ارزیابی و تجزیه و تحلیل مواد اولیه و محصول
  • خدمات آزمایشگاهی مواد اولیه پلیمری
  • طراحی قالب و قالبسازی

مشاوره فرمولاسیون و انتخاب، ارزیابی و تجزیه و تحلیل مواد اولیه و محصول

وقتی صحبت از گزینه های مشاوره علمی در صنعت پلیمر می‌شود، می‌دانیم که موارد مهم زیادی در این زمینه وجود دارد. شرکت آتمن پلیمر به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات مشاوره علمی در عملکرد محصول و حل مشکلات مربوط به شکل‌دهی پلیمرها تخصص ویژه‌ای دارد.

در هر مشکل فنی در حوزه پلیمر، بزرگترین چالش، تعیین علت اصلی است که اغلب با انواع علائم ثانویه و یا ثالثی پوشانده می‌شود. هنگامی که صحبت از بررسی عملکرد محصول یا مسائل مربوط به شکل‌دهی پلیمرها می‌شود، درک جامع از فیزیک رفتار تغییر شکل مواد در تشخیص علت از علائم بسیار مهم است.

ما در آتمن به مشتریان خود خدماتی با اطمینان فنی، واضح، مختصر و اختصاصی ارائه می‌دهیم. خدمات مشاوره فنی پلیمری شرکت توسط تجهیزات تست و تحقیق با بهترین کیفیت برای فعالان صنعت پلیمر پشتیبانی می‌شود.

ما می‌توانیم به سرعت به نیازهای شما پاسخ دهیم و اطلاعات دقیق مورد نیاز شما را ارائه می‌دهیم. مشاوران ما در زمینه‌های خود متخصص هستند و دهه ها تجربه در صنعت پلیمر دارند.

خدمات مشاوره فنی پلیمرها توسط آخرین تجهیزات تحقیقاتی مناسب برای تعیین خواص فیزیکی و شیمیایی پلیمرها، با مشاوره تخصصی برای حمایت از نوآوری محصول شما، حل مشکلات تولید و کاهش خطرات احتمالی ارائه دهیم. علاوه بر این، آزمایشگاه‌های مجموعه ما می‌توانند هویت محصول را تعیین کنند و فرمولاسیون تولید محصولات را ارائه دهند.

گاهی اوقات ماده‌ای که برای ساخت قطعه انتخاب می‌شود، استحکام مکانیکی کافی یا خواص مقاومت شیمیایی لازم برای این قطعه را ندارد تا بتواند با نیازهای کاربردی که در آن قطعه مورد استفاده قرار می‌گیرد، مقاومت کند.
برچسب‌ها


ارسال پیام